Webinář online

Online webinář:

Jak zvládat transformaci v praxi?

Termín: 31.3.2021 18:00

Průvodci: Tara Svobodová a Libor Váňa

Srdečně Vás zveme na speciální online setkání věnované všem, kteří procházejí procesem transformace, životní změnou, či jakoukoli vnitřní nebo vnější proměnou a rádi by lépe pochopili co a proč se to vlastně v jejich životě děje a jak vše správně integrovat.

Webinář bude trvat cca. 2 hodiny. Po krátkém úvodu se budeme primárně věnovat vašim otázkám a provádět vás procesy, kterými procházíte.

  Transformace vnější i vnitřní.

  Jak správně procházet transformací a integrací?

  Fyzické procesy, nemoci, bolesti. Jak je využít v opravdový růst? 

 Vztahy – kdy zůstat a kdy odejít?

  To vše a mnohem více se dozvíte na našem společném setkání.

Prostor bude primárně pro vaše osobní dotazy a témata, která řešíte ve svém životě.

Budeme s vámi sdílet mnohaleté zkušenosti z vlastního života, praxe sebepoznání i z práce s klienty.

Webinář nebude pouze o teorii a slovech, ale především o energetickém přenosu nových kvalit. Jako skupina budeme společně uvolňovat a čistit staré, již nepotřebné a neprospěšné programy z kolektivního pole i z našich životů, a společně místo nich ukotvíme nové, funkční naladění, které je více v souladu s prosperitou všech bytostí i nás samotných.

Cena webináře:

 360,- Kč (14 EUR)

  Účastníci dostanou po vysílání ZDARMA záznam webináře.

  Po zakoupení vstupenky (po přičtení platby) dostanete do emailu podrobné informace k účasti na webináři.

Webinář začíná za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

 Průvodci / přednášející:

Tara Svobodová

Tara Svobodová

Průvodkyně vnitřní změnou, lektorka a koučka osobního rozvoje.
Mým primárním darem je přinášet zdrojové informace z kolektivního pole, pojmenovat a zpřístupnit skryté souvislosti v lidském nevědomí.
Věnuji se tématům struktury vnitřních světů a jejich interakcí v duši člověka, komunikace a mezilidských vztahů.
Mou praxí je život sám, 3 roky jsem sama cestovala po jižní Evropě, pobývala na opuštěných místech v přírodě a věnovala se energetické práci a meditaci. Následovalo několik let učení a praxe tibetského buddhismu a jihoamerického šamanismu, absolvovala jsem výcvik Neduální terapie.
Mou vášní je zpěv a muzikoterapie, pobyty v přírodě, práce s tělem a tanec.

Libor Váňa

Libor Váňa

Jsem parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhám lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuji se hlubinné terapii sebepoznání, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím. Mám bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Mojí srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde jsem prožil celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Můj nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel jsem si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírám lidská srdce a přináším jasnost a kli do vašich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

INFO: Pokud jste objednali o víkendu, nebo v den konání události, poslali jste peníze, ale ještě se nepřipsaly na účet, tzn. nepřišlo vám ještě potvrzení emailem s přístupy na webinář, napište mi na libor.pruvodce@gmail.com a já vám je pošlu osobně (ideálně připojte info o platbě).

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kontakt:

Pro více informací mě kontaktujte na email libor.pruvodce@gmail.com 

Návod na připojení ZOOM:

Pokud již ZOOM používáte, pro vstup zadáte vaše jméno (name), meeting ID a heslo (passcode), které naleznete v informacích, které jste obdrželi emailem po zaplacení.

Pokud ZOOM ještě nepoužíváte a kliknete na odkaz pro připojení, zobrazí se vám následující stránka a budete vyzváni ke spuštění aplikace (možná i v anglickém jazyce). Klikněte.

Pokud ještě nemáte aplikaci ZOOM nainstalovanou, budete k tomu vyzváni. Aplikaci stáhněte do svého počítače a nainstalujte.

Pokud by jste s instalací měli problém, v emailu naleznete také odkaz, přes který se budete moci případně připojit přímo přes váš prohlížeč (Chrome, Firefox).

Po instalaci a spuštění aplikace ZOOM pokračujte: „Join meeting“, dále zadáte „meeting ID“ (z emailu) a vaše Jméno (name). Po vyplnění dáte „Join“. Dále pak zadáte heslo (passcode) a dáte Join Meeting. 

Viz. obrázky:

Připojení přes TELEFON:

Do telefonu jsi nainstalujte aplikaci „ZOOM Cloud meetings„. Nemusíte se registrovat, stačí když budete pokračovat dle obrázků. Dáte „Join meeting“ (připojit), zadáte jméno (name), meeting ID a Passcode (které jste obdrželi emailem).  Potom se připojte ke zvuku „Call over internet“ (viz. obrázek)

(ZOOM do vašeho počítače nebo mobilu doporučuji nainstalovat v dostatečném předstihu před událostí. Těsně před událostí, nebo v průběhu již nebude čas řešit vaše problémy s připojením. Pokud by se vám připojit přes všechno nepodařilo, obdržíte následně záznam vysílání, takže přijdete jen o možnost se ptát.)