Poradna sebepoznání

 Vítejte v poradně sebepoznání

Tato sekce je vytvořena pro vás a pro vaše otázky. Naleznete zde také spoustu odpovědí a témat, která vás mohou inspirovat nebo přímo řešit to, co hledáte.

Můj osobní život je mi prioritou, dále se věnuji placeným klientům, protože to přináší rovnováhu i do mého osobního života.

Tuto službu poskytuji dobrovolně pro ty, kteří si třeba placenou konzultaci nemohou dovolit a zároveň jako prostor, kde mohou svoji odpověď nalézt i ostatní, kteří prožívají něco podobného.

Vaše otázka:

Jak to funguje?

Jednoduše

Přes formulář můžete poslat svůj dotaz a odpověď pak dostanete emailem. Vybrané otázky s odpovědí mohou být zveřejněny na této stránce jako inspirace pro ostatní.

Diskrétně

Kontaktní údaje, které poskytnete budou použity pouze k účelu odeslání odpovědi, nebo případné soukromé diskuzi, nikdy nebudou zveřejněny. Pokud bude vaše otázka zveřejněna, tak vždy v anonymní formě bez vztahu k tazateli.

Zdarma

Tato činnost je poskytována dobrovolně, jako dar společnosti. Pouze v případě příliš konkrétních, osobních a rozsáhlých témat může být navrhnuto vyrovnání energií nebo využití jiné služby.

Témata

Odpovídám na otázky týkající se primárně sebepoznání, vnitřní práce, životních změn, transformace, integrace, vztahů obecně, různých technik, atd. 

Doporučení

Otázky by měly být formulovány srozumitelně, výstižně a ideálně stručně. Můžete však rozvinout podstatný kontext nebo příběh pro objasnění, pokud je to třeba.

Na nekonkrétní nebo nevhodné otázky odpovědi nedávám.

 Odpovědi: