SETKÁNÍ S LIBOREM

JAK PRACUJI

Každé setkání či konzultace se mnou jsou jedinečné, stejně jako vy. Nepracuji podle předem připravených dogmat či diagnóz. Vše probíhá v přítomnosti, na více úrovních (mentální, duševní, fyzické i duchovní) a dlouhodobě pozitivně působí, přináší žádoucí změny.

Doprovázím vás tak, abyste nalezli zpět svoji vlastní sílu a moudrost, a mohli tak sami rozhodovat o svém životě. Jsem tady pro ty z vás, kteří již přijmuli, nebo chtějí přijmout zodpovědnost za svůj život a přestat být obětí falešných přesvědčení, vnějších okolností, či starých traumat.

Pracuji velmi jemně, většinou v oblastech hlubokých příčin. Spíše spolu vytváříme bezpečný prostor pro prožitek a pochopení, díky kterému může přirozeně proběhnout změna, nebo uzdravení, než abychom se snažili něco měnit, nebo k vám přistupovali jako k problému k vyřešení.

Doprovázím vás ke spojení s vaší integritou, vnitřním zdrojem a vaší energií tak, abyste se mohli přirozeně a zdravě projevovat, zrale komunikovat a tvořit také zdravé vztahy, to vše v každodenním životě.

Spolupráce se mnou přináší do života lehkost, laskavost, trpělivost, nové kompetence i energii k činům, klid, uvolnění, pocity naplnění a smyslu.

OBLASTI, VE KTERÝCH POMÁHÁM:

Přijetí, integrace, vnitřní uvolnění.

Průchod životními změnami.

Uvolnění traumat a duševních bolestí.

Kultivace energie, přijetí spirituality.

Návrat k radosti a lehkosti, sebepřijetí.

Napojení na zdroj vnitřní síly a odvahy.

Vědomé spojení se zdravými hranicemi, zralá komunikace.

Kvalitní životospráva a zbavení se závislostí.

Intimní záležitosti, sexualita, i jakákoli jiná témata, o kterých si nemáte s kým promluvit.

SLUŽBY A CENY:

KONZULTACE

Je pro vás vhodná pokud:

  • se potřebujete lépe zorientovat ve svém životě, vztazích, v určité oblasti či tématu.

  • potřebujete získat podporu, nadhled, jiný úhel pohledu, projít změnou.

  • potřebujete si popovídat s někým, kdo vám rozumí, naslouchá vám, nesoudí vás.

  • chcete si rozšířit obzory, udělat správné rozhodnutí, ušetřit spoustu času a energie, kterou nemusíte věnovat studiu či přístupu „pokus, omyl“.

Cena konzultace: 1000,- Kč / 60minut (40 EUR)

Je možné se domluvit na dlouhodobé spolupráci i individuálních podmínkách.

Setkáme se online nebo osobně. Budu vašim průvodcem a naše společná přítomnost a komunikace vám umožní pochopit, uvolnit, nebo prožít to, co potřebujete. Získáte nové mapy, pochopení, či uvolnění pro váš život.

Úvodní rozhovor: ZDARMA 

Slouží k vyjasnění témat a naladění (max. 30 min.)

*Nejsem klasickým systémovým psychoterapeutem nebo koučem. Sdílím s vámi především dovednosti a kvality získané mnohaletou praxí a studiem u soukromých učitelů. Mé zkušenosti najdete v sekci „O Liborovi“. Na vaše dotazy vám také rád odpovím osobně.

KVANTOVÁ TERAPIE

Co je to Kvantová terapie?

  • Je to metoda inspirovaná a sjednocující to nejlepší z přístupu Somatic experiencing, Pesso boyden, imaginace, opírá se o znalosti vývojové psychologie a práce s energetickými úrovněmi vědomí.

  • Působí přímo na úrovni kvantového pole, kde je nejsnáze možné opravit a uvolnit příčiny problémových, nebo nefunkčních oblastí vašeho života.

  • Dochází k vědomému přepisu limbického otisku, tedy zdrojových zápisů ve vašem systému. Po celou dobu víte co a proč se děje.

  • Získáte pochopení a nové mentální mapy, nové možnosti a kompetence reagovat a projevovat svoji energii zdravě, dospěle.

  • Lidově řečeno: Trauma zápisy a slepé mapy jsou jako díry v nádobě, ve které je uložena vaše energie. Skrze tyto díry neustále ztrácíte svoji životní energii a nebo do vás snadno vstupují vlivy či emoce z okolí. Přepisy kvantové terapie zacelují tyto díry a také posilují schopnost nevytvářet nové. Přínos této metody je tedy něco jako začít chodit pro vodu místo děravé nádoby s nádobou celistvou.

Cena kvantové terapie: 1500,- Kč / 60minut (60 EUR)

Je možné se domluvit na dlouhodobé spolupráci i individuální ceně.

Úvodní rozhovor: ZDARMA

Slouží k vyjasnění témat a naladění (max. 30 min.)

Setkání je možné osobně ve vesničce Červeněves.

Pracuji často také online (Skype, whatsapp). Ze setkání získáte také záznam, ke kterému se můžete následně vracet a zvýšit tak účinnost přepisů, či získat další cenné vhledy. 

PRÁCE S TĚLEM, Harmonizace

Práce s tělem, BODYWORK, DE-ARMOURING

Přímo komunikuji s tělem na různých úrovních. Dochází k uvolnění starého napětí, bloků a emocí, k přepisu limbického otisku či hluboké harmonizaci, což vede k uvolnění problému a nebo k nastartování samouzdravovacího procesu.

Při BODYWORKU se klient aktivně účastní na procesu, komunikujeme hranice a intenzitu. Jsem především vašim průvodcem, rozšiřuji kapacitu vašeho systému, přináším přítomnost, uvolnění a pochopení tam, kde je potřeba.

Pracuji s dotykem i bez dotyku fyzického těla. 

První setkání je vždy dlouhé 1,5-3 hodiny: 3500,- Kč

Další setkání 1 hodina: 1000,- Kč

Hlubší záležitosti často vyžadují více setkání. Je možné se domluvit na individuálních podmínkách.

Čistá HARMONIZACE A RELAXACE: 1hod. 1000,- Kč

U této varianty budete čistě přijímající a relaxující. Součástí může být i jemný dotek, nejedná se ale přímo o masáž. Principem je sdílení vysokofrekvenčních kvalit klidu, jemnosti, uvolnění, rovnováhy a zdraví. (ve svém principu je to obdobné jako Craniosakrální terapie)

Pro aktuální možnosti osobního setkání mě prosím kontaktuje. Někdy klienty navštěvuji i přímo u nich v jejich vlastním prostoru. REZERVOVAT TERMÍN

TERAPIE TMOU – pobyt ve tmě

Ve spolupráci s Tmou k sobě působím také jako průvodce pobyty ve tmě.

Terapie tmou je vyjímečná forma sebepoznání, jejíž základem je samostatný pobyt s podporou průvodce (obvykle 7 dní) v prostoru dokonale světelně izolovaném, což vytváří jedinečné podmínky pro vaše setkání se sebou, odpočinek, nové vize, spirituální praxi či terapii.

DEN S LIBOREM

Společně prožitý čas přináší hlubokou inspiraci. Můžeme klidně i jen tak být, má přítomnost vám umožní zastavení a uvolnění. Můžeme si povídat o vašich tématech, součástí může být také terapie, meditace, cvičení, hluboký uvolňující bodywork, nebo třeba hýčkací, relaxační masáž.

Pomůžu vám zorientovat se v sobě, ve vašich vztazích či projektech. Poradím vám, jak harmonizovat váš vlastní prostor. Můžeme společně podniknout nějakou aktivitu nebo výlet, při kterém zažijete den úplně jinak. Prožijete den v souladu. Jsem také skvělý kuchař, rád vás naučím jak si připravit zdravé jídlo a vědomě jíst.

Domluva je vždy individuální, stejně jako každé setkání. Může vás být více, ale preferuji individuální setkání.

1 společný den: 8000,- Kč

Vícedenní setkání: cena dohodou

Cesty do zahraničí s průvodcem: cena dohodou

Zorganizuji vám vaši sebepoznávací nebo relaxační cestu a nebo vám budu jen společností a průvodcem. Cestování vždy přináší jedinečné příležitosti k novým vhledům a novým začátkům. Napište mi, domluvíme se.

Doplňující informace:

Ceny a individuální spolupráce

V případě dlouhodobé spolupráce, řešení hlubších témat vyžadujících více setkání a nebo v případě vaší finanční tísně je možné dohodnout individuální podmínky.

Je možné platit také v EUR

Stornopodmínky

pokud konzultaci zrušíte nejpozději den předem, storno poplatek nezapočítávám. Pokud zapomenete, storno poplatek činí 100% ceny hodinové konzultace.

Libor má velký dar. Už jen bytí v jeho přítomnosti je velmi transformační. Povídání s ním vede k pochopení a zpracování toho, co je třeba. A navíc vidí, co tělo a pole člověka potřebuje a umí mu to dát. Poprvé v životě jsem velmi intenzivně cítila, že se v mém poli něco děje, aniž by se mě někdo dotýkal. Harmonizační masáž byla velmi silná, krásná, laskavá a hýčkající. Cítím, že se mnohé proměnilo a těším se na změny, které to přinese. Děkuji ze srdce.

Jana Rosa

Libor je průvodce, kterého jsem dlouho hledala.

Prošel si mnohými zkušenostmi a mohu mu sdělit s otevřeností jakékoliv téma. Cítím se opravdu vyslyšena. Z Libora září až průzračná čistota duše. Přijde mi, že není zatížen žádnými předsudky ani soudy. Moji problematiku dokáže zařadit do širšího a hlubšího kontextu a vysvětlit mi, co se za mým problémem může skrývat. Jeho vysvětlení jsou mi naprosto jasné a trefné. Úplně souzním s jeho formou terapie, kde mě učí se vrátit sama k sobě, do svého těla, do přítomného okamžiku, ke svému láskyplnému srdci, ke svému jemnému bytí na všech úrovních. Čerpat ze zdroje, který tu stále je, jen se mu otevřít a pít 🙂

Během setkání používá různé techniky, které jsou šité na míru okamžiku – povídáme si, ale dojde i na vnitřní prožívání. Hlas má velmi příjemný a uklidňující. Mám v něho naprostou důvěru a to mi umožňuje se pustit i do svých hloubek. Libore, děkuji za Tvé bytí a za Tvé sdílení. Kateřina

Kateřina A.

Cítím velkou vděčnost, že jsem mohla být, prožít, zpracovat mnohý, do tý doby neviditelný a to v láskyplným bezpečným prostoru plnýho pochopení, podpory a péče..cítila jsem se jako u maminky v bříšku a za to všechno ti ze srdce děkuju Libore.

Lenka Balíková

Libora vnímam ako sprievodcu, ktorý sám spoznal, zažil a pochopil to, čo šíri. Je empatický, chápavý a vnímavý a v spojení s jeho vlastnými skúsenosťami dokáže efektívne odhaliť príčinu a pomôcť nenásilným spôsobom. S radosťou doporučujem 🙂

Miro

Po konzultaci s Liborem cítím ve svém těle výraznou změnu a vnímám větší kapacitu zůstávat v něm ukotvený. V návaznosti na téma, které jsem aktuálně řešil, jsme se vydali na průzkum pocitů pomocí šikovné metody, která měla nejenom reálný efekt v tu chvíli, ale obohatila i mou následnou práci na sobě. Nápomocné mi bylo také pojmenování a pochopení procesů, které se ve mně dějí, a které mi nepřispívají ke spokojenosti. Vím teď lépe, kudy se ubírat a na co si dát pozor.

Marek Hladík

Jestli se chcete skutečně postavit na vlastni nohy a nebo jet na kole bez postrannich koleček, tak Libor vás chvíli povede za ruku, podrží vás kousek za sedačku, ale pak vás pustí a vy pojedete sami. Věřte mi, je to nádherný osvobozující pocit, důveřovat sami v sebe, že to dokážu. Tak jako jsme byli malí, dokazáli jsme to, a teď můžeme znovu zažít ten pocit vítězství, že zvládneme svůj život.

Eva Balíčková

Absolvovala jsem s Liborem sezení s využitím techniky Poezie těla, do té doby mě neznámé, a byla to velká síla 💫! Na začátku jsme s Liborem probírali témata, jimiž se aktuálně zabývám a Libor mi umožnil podívat se na všechno z odlišné perspektivy 😊. Poté jsme se pustili do Poezie těla, kdy mě Libor jemně provedl nasloucháním vlastnímu tělu a pozorování pocitů a tenzí v něm, které se poeticky proměňovaly, přesouvaly, měnily tvary, barvy a dynamiku a docházelo k velkému uvolňování tíhy na hrudi, sevření v hrdle a tlaku v oblasti třetí čakry✨. Cítila jsem velký přísun čerstvé energie, což jsem velmi ocenila právě teď na podzim, kdy venkovního tepla a světla ubývá a energie jsou hutnější. Libor je vnímavý a citlivý průvodce a dokáže v lehkosti a jednoduchosti navést zpět ke spojení sama se sebou a se zdrojem. Děkuji 🙏🌞☘️

Dita

Libor ma nadhernu energiu 🙏❤️. Najprv ma krasne slovne previedol mojimi traumami a zraneniami a potom sme cez uvolnenie a poeziu tela odstranili to, co ma tak velmi dlho tazilo. Viedol ma k sebe a naucil, ako si mozem pomoct. Bol to nadherny zazitok a velka pomoc pre mna 🙏❤️…dakujem z celeho srdca 🙏❤️

Renata B.

Kontakt:

Další informace nebo termíny dohodneme osobně.

Mobil: +420 773 200 206 (používám i Signal a Whatsapp)

IČ: 29284708

Najdete mě také na sociálních sítích:

Najdete mě také na sociálních sítích: