SETKÁNÍ S LIBOREM

JAK PRACUJI

Každé setkání či konzultace se mnou jsou jedinečné, stejně jako vy. Nepracuji podle předem připravených dogmat či diagnóz. Vše probíhá v přítomnosti, na více úrovních (mentální, duševní, fyzické i duchovní) a dlouhodobě pozitivně působí, přináší žádoucí změny.

Doprovázím vás tak, abyste nalezli zpět svoji vlastní sílu a moudrost, a mohli tak sami rozhodovat o svém životě. Jsem tady pro ty z vás, kteří již přijmuli, nebo chtějí přijmout zodpovědnost za svůj život a přestat být obětí falešných přesvědčení, vnějších okolností, či starých traumat.

Pracuji velmi jemně, většinou v oblastech hlubokých příčin. Spíše spolu vytváříme bezpečný prostor pro prožitek a pochopení, díky kterému může přirozeně proběhnout změna, nebo uzdravení, než abychom se snažili něco měnit, nebo k vám přistupovali jako k problému k vyřešení.

Doprovázím vás ke spojení s vaší integritou, vnitřním zdrojem a vaší energií tak, abyste se mohli přirozeně a zdravě projevovat, zrale komunikovat a tvořit také zdravé vztahy, to vše v každodenním životě.

Spolupráce se mnou přináší do života lehkost, laskavost, trpělivost, nové kompetence i energii k činům, klid, uvolnění, pocity naplnění a smyslu.

OBLASTI, VE KTERÝCH POMÁHÁM:

Přijetí, integrace, vnitřní uvolnění.

Průchod životními změnami.

Uvolnění traumat a duševních bolestí.

Kultivace energie, přijetí spirituality.

Návrat k radosti a lehkosti, sebepřijetí.

Napojení na zdroj vnitřní síly a odvahy.

Vědomé spojení se zdravými hranicemi, zralá komunikace.

Kvalitní životospráva a zbavení se závislostí.

Intimní záležitosti, sexualita, i jakákoli jiná témata, o kterých si nemáte s kým promluvit.

SLUŽBY A CENY:

KONZULTACE – „NETERAPIE“

Je pro vás vhodná pokud:

 • se potřebujete lépe zorientovat ve svém životě, vztazích, v určité oblasti či tématu.

 • potřebujete získat podporu, nadhled, jiný úhel pohledu, projít změnou.

 • potřebujete si popovídat s někým, kdo vám rozumí, naslouchá vám, nesoudí vás.

 • chcete si rozšířit obzory, udělat správné rozhodnutí, ušetřit spoustu času a energie, kterou nemusíte věnovat studiu či přístupu „pokus, omyl“.

 • není nutný jasný terapeutický záměr. Skutečné příčiny toho, co řešíte, nebo téma, můžeme odhalit společně.

Cena konzultace je dobrovolná, dle vašich možností:

– minimálně však 500,- Kč / 90minut

– obvyklá cena jednorázové konzultace 2000,- Kč / 90minut

Je možné se domluvit na dlouhodobé spolupráci i individuálních podmínkách.

Setkáme se online nebo osobně. Budu vašim průvodcem a naše společná přítomnost a komunikace vám umožní pochopit, uvolnit, nebo prožít to, co potřebujete. Získáte nové mapy, pochopení, či uvolnění pro váš život.

Úvodní rozhovor: ZDARMA 

Slouží k vyjasnění témat a naladění (max. 30 min.)

*Nejsem klasickým psychoterapeutem nebo koučem. Sdílím s vámi především dovednosti a kvality získané mnohaletou praxí a studiem u soukromých učitelů. Mé zkušenosti najdete v sekci „O Liborovi“. Na vaše dotazy vám také rád odpovím osobně.

TERAPIE SEBEPOZNÁNÍ

Varianta dlouhodobější spolupráce s minimálním závazkem 10 hodin. Ideální pro hlubší práci, řešení životních situací, integraci, hlubší přijetí a pochopení sebe sama. Balíček 600minut se čerpá flexibilně, dle aktuální potřeby.

  Cena terapie: 10000,- Kč / 600minut (410 EUR)

  Je možné se domluvit i na individuálních podmínkách.

  Úvodní rozhovor: ZDARMA

  Slouží k vyjasnění témat a naladění (max. 30 min.)

  Pracuji nejčastěji online (Skype, whatsapp). Ze setkání můžete mít také záznam, ke kterému se můžete následně vracet a získat tak další cenné vhledy.

  *Nejsem klasickým psychoterapeutem nebo koučem. Sdílím s vámi především dovednosti a kvality získané mnohaletou praxí a studiem u soukromých učitelů. Nabízím přesah, který není možný nabýt klasickým vzděláváním. Mé zkušenosti najdete v sekci „O Liborovi“. Na vaše dotazy vám také rád odpovím osobně.

  TERAPIE TMOU – pobyt ve tmě

  Terapie tmou je vyjímečná forma sebepoznání, jejíž základem je samostatný pobyt s podporou průvodce (obvykle 7 dní) v prostoru dokonale světelně izolovaném, což vytváří jedinečné podmínky pro vaše setkání se sebou, odpočinek, nové vize, spirituální praxi či terapii.

  Aktuálně neprovázím přímo pobyty, ale mohu vám pomoci se na vaši zkušenost se tmou připravit, stejně jako ji správně integrovat, což považuji za tu nejdůležitější část zkušenosti.

  Od roku 2013 jsem absolvoval 8 pobytů ve tmě, v různých délkách (6,9,12,14,50,7,10,13 = celkem 121dní), na různých místech, s různými záměry a v různém životním kontextu. Je to moje srdeční záležitost a spolu s praxí jako průvodce, kde jsem provázel krátkodobé i dlouhodobé pobyty mám velmi unikátní a rozsáhlé zkušenosti nejen s pobyty, ale také s přípravou a integrací.

  Cena konzultace je dobrovolná, dle vašich možností:

  – minimálně však 500,- Kč / 90minut

  – obvyklá cena jednorázové konzultace 2000,- Kč / 90minut

  Je možné se domluvit na dlouhodobé spolupráci i individuálních podmínkách.

  Úvodní rozhovor: ZDARMA 

  Slouží k vyjasnění témat a naladění (max. 30 min.)

  DEN S LIBOREM

  Společně prožitý čas přináší hlubokou inspiraci. Můžeme klidně i jen tak být, má přítomnost vám umožní zastavení a uvolnění. Můžeme si povídat o vašich tématech, součástí může být také terapie, meditace, cvičení, hluboký uvolňující bodywork, nebo třeba hýčkací, relaxační masáž.

  Pomůžu vám zorientovat se v sobě, ve vašich vztazích či projektech. Poradím vám, jak harmonizovat váš vlastní prostor. Můžeme společně podniknout nějakou aktivitu nebo výlet, při kterém zažijete den úplně jinak. Prožijete den v souladu. Jsem také skvělý kuchař, rád vás naučím jak si připravit zdravé jídlo a vědomě jíst.

  Domluva je vždy individuální, stejně jako každé setkání. Může vás být více, ale preferuji individuální setkání.

  1 společný den: 8000,- Kč

  Vícedenní setkání: cena dohodou

  Cesty do zahraničí s průvodcem: cena dohodou

  Zorganizuji vám vaši sebepoznávací nebo relaxační cestu a nebo vám budu jen společností a průvodcem. Cestování vždy přináší jedinečné příležitosti k novým vhledům a novým začátkům. Napište mi, domluvíme se.

  Doplňující informace:

  Ceny a individuální spolupráce

  V případě dlouhodobé spolupráce, řešení hlubších témat vyžadujících více setkání a nebo v případě vaší finanční tísně je možné dohodnout individuální podmínky.

  Předplacené služby, balíčky konzultací nebo terapií, mají platnost 1 rok od zakoupení. Nevyčerpaný čas uplynutím této lhůty propadá.

  Je možné platit také v EUR

  Stornopodmínky

  pokud konzultaci zrušíte nejpozději den předem, storno poplatek nezapočítávám. Pokud zapomenete, storno poplatek činí 100% ceny hodinové konzultace.

  Libor má velký dar. Už jen bytí v jeho přítomnosti je velmi transformační. Povídání s ním vede k pochopení a zpracování toho, co je třeba. A navíc vidí, co tělo a pole člověka potřebuje a umí mu to dát. Poprvé v životě jsem velmi intenzivně cítila, že se v mém poli něco děje, aniž by se mě někdo dotýkal. Harmonizační masáž byla velmi silná, krásná, laskavá a hýčkající. Cítím, že se mnohé proměnilo a těším se na změny, které to přinese. Děkuji ze srdce.

  Jana Rosa

  Libor je průvodce, kterého jsem dlouho hledala.

  Prošel si mnohými zkušenostmi a mohu mu sdělit s otevřeností jakékoliv téma. Cítím se opravdu vyslyšena. Z Libora září až průzračná čistota duše. Přijde mi, že není zatížen žádnými předsudky ani soudy. Moji problematiku dokáže zařadit do širšího a hlubšího kontextu a vysvětlit mi, co se za mým problémem může skrývat. Jeho vysvětlení jsou mi naprosto jasné a trefné. Úplně souzním s jeho formou terapie, kde mě učí se vrátit sama k sobě, do svého těla, do přítomného okamžiku, ke svému láskyplnému srdci, ke svému jemnému bytí na všech úrovních. Čerpat ze zdroje, který tu stále je, jen se mu otevřít a pít 🙂

  Během setkání používá různé techniky, které jsou šité na míru okamžiku – povídáme si, ale dojde i na vnitřní prožívání. Hlas má velmi příjemný a uklidňující. Mám v něho naprostou důvěru a to mi umožňuje se pustit i do svých hloubek. Libore, děkuji za Tvé bytí a za Tvé sdílení. Kateřina

  Kateřina A.

  Cítím velkou vděčnost, že jsem mohla být, prožít, zpracovat mnohý, do tý doby neviditelný a to v láskyplným bezpečným prostoru plnýho pochopení, podpory a péče..cítila jsem se jako u maminky v bříšku a za to všechno ti ze srdce děkuju Libore.

  Lenka Balíková

  Libora vnímam ako sprievodcu, ktorý sám spoznal, zažil a pochopil to, čo šíri. Je empatický, chápavý a vnímavý a v spojení s jeho vlastnými skúsenosťami dokáže efektívne odhaliť príčinu a pomôcť nenásilným spôsobom. S radosťou doporučujem 🙂

  Miro

  Libor ma nadhernu energiu 🙏❤️. Najprv ma krasne slovne previedol mojimi traumami a zraneniami a potom sme cez uvolnenie a poeziu tela odstranili to, co ma tak velmi dlho tazilo. Viedol ma k sebe a naucil, ako si mozem pomoct. Bol to nadherny zazitok a velka pomoc pre mna 🙏❤️…dakujem z celeho srdca 🙏❤️

  Renata B.

  Libor je jako lesní potok- klidný, čistý, naslouchající, proudící, průzračný, pronikavý. Pokud se s Liborem ocitnete na jedné lodi, ukáže Vám směr, ukonejší vás svým léčivým hlasem, doveze Vás až ke břehu. Odtud už musí každý sám po vlastních nohách. Libora považuji za velmi laskavého a moudrého muže. Ví toho spoustu o sobě i o tobě- pokud chceš a jsi ochotná/ý se autenticky otevřít. Čerpá především ze svých bohatých zkušeností, ze svého života. Už několikrát mi svítil lampou ve tmě. Stál při mě, když mi bylo nejhůř a poskytl mi tolik potřebný bezpečný prostor.

  Julie

  Po konzultaci s Liborem cítím ve svém těle výraznou změnu a vnímám větší kapacitu zůstávat v něm ukotvený. V návaznosti na téma, které jsem aktuálně řešil, jsme se vydali na průzkum pocitů pomocí šikovné metody, která měla nejenom reálný efekt v tu chvíli, ale obohatila i mou následnou práci na sobě. Nápomocné mi bylo také pojmenování a pochopení procesů, které se ve mně dějí, a které mi nepřispívají ke spokojenosti. Vím teď lépe, kudy se ubírat a na co si dát pozor.

  Marek Hladík

  Jestli se chcete skutečně postavit na vlastni nohy a nebo jet na kole bez postrannich koleček, tak Libor vás chvíli povede za ruku, podrží vás kousek za sedačku, ale pak vás pustí a vy pojedete sami. Věřte mi, je to nádherný osvobozující pocit, důveřovat sami v sebe, že to dokážu. Tak jako jsme byli malí, dokazáli jsme to, a teď můžeme znovu zažít ten pocit vítězství, že zvládneme svůj život.

  Eva Balíčková

  Absolvovala jsem s Liborem sezení s využitím techniky Poezie těla, do té doby mě neznámé, a byla to velká síla 💫! Na začátku jsme s Liborem probírali témata, jimiž se aktuálně zabývám a Libor mi umožnil podívat se na všechno z odlišné perspektivy 😊. Poté jsme se pustili do Poezie těla, kdy mě Libor jemně provedl nasloucháním vlastnímu tělu a pozorování pocitů a tenzí v něm, které se poeticky proměňovaly, přesouvaly, měnily tvary, barvy a dynamiku a docházelo k velkému uvolňování tíhy na hrudi, sevření v hrdle a tlaku v oblasti třetí čakry✨. Cítila jsem velký přísun čerstvé energie, což jsem velmi ocenila právě teď na podzim, kdy venkovního tepla a světla ubývá a energie jsou hutnější. Libor je vnímavý a citlivý průvodce a dokáže v lehkosti a jednoduchosti navést zpět ke spojení sama se sebou a se zdrojem. Děkuji 🙏🌞☘️

  Dita

  Kontakt:

  Další informace nebo termíny dohodneme osobně.

  Mobil: +420 773 200 206 (používám i Signal a Whatsapp)

  IČ: 29284708

  Najdete mě také na sociálních sítích:

  Najdete mě také na sociálních sítích: