Vnitřní svět a sebepoznání v praxi 

– Záznam webináře (28.1.2021)

Online setkání věnované vnitřnímu světu a sebepoznání v praxi.

Během cca. 2,5 hodin získáte klíčové nástroje a mapy pro bezpečnou, samostatnou, úspěšnou, vnitřní práci, která zaručeně vede k dlouhodobým výsledkům. 

Témata:
– Základní orientace ve vnitřním světě
– Co všechno uvnitř můžeme najít a jak jsme tím podmínění
– Vnitřní dítě
– Vnitřní rodič/kritik
– Jak vystoupit ven ze začarovaného kruhu?
– Jak to udělat, aby seberozvoj opravdu fungoval?
– Techniky a nástroje na samostatnou práci.

Z krize do stability, ze stability k prosperitě ve všech životních oblastech.

Cena 200,- Kč

 

 Průvodce:

Libor Váňa

Libor Váňa

Je parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhá lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuje se hlubinné terapii, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím atd. Má bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Jeho srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde prožil zatím celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Jeho nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírá lidská srdce a přináší jasnost do našich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

Jestli se chcete skutečně postavit na vlastni nohy a nebo jet na kole bez postrannich koleček, tak Libor vás chvíli povede za ruku, podrží vás kousek za sedačku, ale pak vás pustí a vy pojedete sami. Věřte mi, je to nádherný osvobozující pocit, důveřovat sami v sebe, že to dokážu. Tak jako jsme byli malí, dokazáli jsme to, a teď můžeme znovu zažít ten pocit vítězství, že zvládneme svůj život.

Eva Balíčková

Cítím velkou vděčnost, že jsem mohla být, prožít, zpracovat mnohý, do tý doby neviditelný a to v láskyplným bezpečným prostoru plnýho pochopení, podpory a péče..cítila jsem se jako u maminky v bříšku a za to všechno ti ze srdce děkuju Libore.

Lenka Balíková

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.