Jak ve tmě najít světlo?

– Záznam webináře z 11.3.2021

 

Online webinář, kde jsem sdílel zkušenosti ze svých sedmi pobytů ve tmě (celkem 108 dní) a také z praxe průvodce terapií tmou.

– Je možné ve tmě najít světlo?

– Jak se na pobyt připravit?

– Je důležitá integrace?

– Co všechno mi tma do života přinesla?

– Může být tma prospěšná v procesu sebepoznání?

– Máš ve svém životě všechno, ale přesto, jakoby ti něco chybělo?

– Cítíš, že tady máš nějaké vyšší poslání, ale bojíš se ho žít, nebo s ním třeba ještě nejsi úplně v kontaktu?

– Chceš pro sebe to nejlepší? Chceš objevit skutečný zdroj své prosperity?

– Možná, že se tentokrát dotkneš hlubšího smyslu své existence a Bytí i bez toho, aby jsi musel(a) do tmy sám(a) jít.

 Průvodce / přednášející:

Libor Váňa

Libor Váňa

Je parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhá lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuje se hlubinné terapii, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím. Má bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Jeho srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde prožil zatím celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Jeho nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírá lidská srdce a přináší jasnost do našich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

Kontakt:

Pro více informací mě kontaktujte na email libor.pruvodce@gmail.com 

 Další podobné události:

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Webinář bude realizován prostřednictvím aplikace ZOOM:

Návod na připojení ZOOM:

Pokud již ZOOM používáte, pro vstup zadáte vaše jméno (name), meeting ID a heslo (passcode), které naleznete v informacích, které jste obdrželi emailem.

Pokud ZOOM ještě nepoužíváte a kliknete na odkaz pro připojení, zobrazí se vám následující stránka a budete vyzváni ke spuštění aplikace (možná i v anglickém jazyce). Klikněte.

Pokud ještě nemáte aplikaci ZOOM nainstalovanou, budete k tomu vyzváni. Aplikaci stáhněte do svého počítače a nainstalujte. Pokud by jste s instalací měli problém, v emailu naleznete také odkaz, přes který se budete moci případně připojit přímo přes váš prohlížeč (Chrome, Firefox).

Připojení přes TELEFON:

Do telefonu jsi nainstalujte aplikaci „ZOOM Cloud meetings„. Nemusíte se registrovat, stačí když budete pokračovat dle obrázků. Dáte „Join meeting“ (připojit), zadáte jméno (name), meeting ID a Passcode (které jste obdrželi emailem).  Po se připojte ke zvuku „Call over internet“ (viz. obrázek)

(ZOOM do vašeho počítače nebo mobilu doporučuji nainstalovat v dostatečném předstihu před událostí. Těsně před událostí, nebo v průběhu již nebude čas řešit vaše problémy s připojením. Pokud by se vám připojit přes všechno nepodařilo, obdržíte následně záznam vysílání, takže přijdete jen o možnost se ptát.)

Kontakt:

Pro více informací mě kontaktujte na email libor.pruvodce@gmail.com