Webinář online

 Laskavý mačo, sebevědomá žena

– Online webinář – 22.2.2021 19:00

 

Srdečně Vás zveme na speciální online setkání věnované všem, kteří chtějí žít dospělé vztahy nejen se svými partnery a blízkými, ale také sami se sebou.

  • Jaké kvality a vlastnosti může mít opravdový muž? Sebevědomý, silný, s vlastní integritou, s jasnou vizí a zároveň laskavý i milující.
  • Jaké kvality a vlastnosti může mít Sebevědomá žena? Silná, celistvá, soběstačná, přesto jemná, milovaná i milující.

To vše a mnohem více.
Budeme s vámi sdílet mnohaleté zkušenosti z vlastního života, praxe sebepoznání i z práce s klienty.

Webinář nebude pouze o teorii a slovech, ale především o energetickém přenosu nových kvalit. Jako skupina budeme společně uvolňovat a čistit staré, již nepotřebné a neprospěšné programy z kolektivního pole i z našich životů, a společně místo nich ukotvíme nové, funkční naladění, které je více v souladu s prosperitou všech bytostí i nás samotných.

Prostor bude také pro vaše dotazy a témata, která řešíte ve svém životě.

 

Cena 599,- Kč

Účastníci po vysílání dostanou zdarma záznam webináře.

Po zakoupení vstupenky (po přičtení platby) dostanete do emailu podrobné informace k účasti na webináři.

 

AKCE: ÚČASTNÍCI WEBINÁŘE DOSTANOU JAKO DÁREK SLEVOVÝ KUPÓN NA BLÍŽÍCÍ SE KURZ – „Z oběti Tvůrcem – Cesta vnitřním světem“ v hodnotě 500,- Kč (19 EUR)

Webinář začíná za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

 Průvodci / přednášející:

Tara Svobodová

Tara Svobodová

Průvodkyně vnitřní změnou, lektorka a koučka osobního rozvoje.
Mým primárním darem je přinášet zdrojové informace z kolektivního pole, pojmenovat a zpřístupnit skryté souvislosti v lidském nevědomí.
Věnuji se tématům struktury vnitřních světů a jejich interakcí v duši člověka, komunikace a mezilidských vztahů.
Mou praxí je život sám, 3 roky jsem sama cestovala po jižní Evropě, pobývala na opuštěných místech v přírodě a věnovala se energetické práci a meditaci. Následovalo několik let učení a praxe tibetského buddhismu a jihoamerického šamanismu, absolvovala jsem výcvik Neduální terapie.
Mou vášní je zpěv a muzikoterapie, pobyty v přírodě, práce s tělem a tanec.

Libor Váňa

Libor Váňa

Je parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhá lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuje se hlubinné terapii, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím. Má bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Jeho srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde prožil zatím celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Jeho nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírá lidská srdce a přináší jasnost do našich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

INFO: Pokud jste objednali o víkendu, nebo v den konání události, poslali jste peníze, ale ještě se nepřipsaly na účet, tzn. nepřišlo vám ještě potvrzení emailem s přístupy na webinář, napište mi na libor.pruvodce@gmail.com a já vám je pošlu osobně (ideálně připojte info o platbě).

Webinář bude realizován prostřednictvím aplikace ZOOM

Po přijetí platby obdržíte do svého emailu informace, kde naleznete odkaz „Zobrazit zakoupený produkt“, kde naleznete všechny potřebné informace pro připojení se na webinář.

Návod na připojení ZOOM:

Pokud již ZOOM používáte, pro vstup zadáte vaše jméno (name), meeting ID a heslo (passcode), které naleznete v informacích, které jste obdrželi emailem po zaplacení.

Pokud ZOOM ještě nepoužíváte a kliknete na odkaz pro připojení, zobrazí se vám následující stránka a budete vyzváni ke spuštění aplikace (možná i v anglickém jazyce). Klikněte.

Pokud ještě nemáte aplikaci ZOOM nainstalovanou, budete k tomu vyzváni. Aplikaci stáhněte do svého počítače a nainstalujte. Pokud by jste s instalací měli problém, v emailu naleznete také odkaz, přes který se budete moci případně připojit přímo přes váš prohlížeč (Chrome, Firefox).

Připojení přes TELEFON:

Do telefonu jsi nainstalujte aplikaci „ZOOM Cloud meetings„. Nemusíte se registrovat, stačí když budete pokračovat dle obrázků. Dáte „Join meeting“ (připojit), zadáte jméno (name), meeting ID a Passcode (které jste obdrželi emailem).  Po se připojte ke zvuku „Call over internet“ (viz. obrázek)

(ZOOM do vašeho počítače nebo mobilu doporučuji nainstalovat v dostatečném předstihu před událostí. Těsně před událostí, nebo v průběhu již nebude čas řešit vaše problémy s připojením. Pokud by se vám připojit přes všechno nepodařilo, obdržíte následně záznam vysílání, takže přijdete jen o možnost se ptát.)

Kontakt:

Pro více informací mě kontaktujte na email libor.pruvodce@gmail.com