Webinář online

Online webinář:

Zdravý vztah s rodiči jako základ šťastného života i vztahů.

Termín: 15.3.2021 18:00

ZÁZNAM WEBINÁŘE JE MOŽNÉ SI ZAKOUPIT ZDE: >>KLIKNI<<

Srdečně Vás zveme na speciální online setkání věnované všem, kteří chtějí žít dospělé vztahy nejen se svými partnery a blízkými, ale také sami se sebou.

  Jak uzdravit svůj vztah s rodiči?

  Proč se v životě dokola opakují stejné nepříjemné vztahy, situace, scénáře?

  Jak vzniká a jak se projevuje nezdravý vztah s rodiči? 

  Jak vypadá zdravý vztah s rodiči a co vše se v našem životě může zlepšit?

  To vše a mnohem více se dozvíte na našem společném setkání.

Budeme s vámi sdílet mnohaleté zkušenosti z vlastního života, praxe sebepoznání i z práce s klienty.

 Prostor bude také pro vaše osobní dotazy a témata, která řešíte ve svém životě.

Webinář nebude pouze o teorii a slovech, ale především o energetickém přenosu nových kvalit. Jako skupina budeme společně uvolňovat a čistit staré, již nepotřebné a neprospěšné programy z kolektivního pole i z našich životů, a společně místo nich ukotvíme nové, funkční naladění, které je více v souladu s prosperitou všech bytostí i nás samotných.

Cena webináře:

 360,- Kč (14 EUR)

  Účastníci dostanou po vysílání ZDARMA záznam webináře.

  Po zakoupení vstupenky (po přičtení platby) dostanete do emailu podrobné informace k účasti na webináři.

ZÁZNAM WEBINÁŘE JE MOŽNÉ SI ZAKOUPIT ZDE: >>KLIKNI<<

AKCE: ÚČASTNÍCI WEBINÁŘE DOSTANOU JAKO DÁREK SLEVOVÝ KUPÓN NA BLÍŽÍCÍ SE KURZ – „Z oběti Tvůrcem – Cesta vnitřním světem“ v hodnotě 300,- Kč (12 EUR)

Webinář začíná za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

 Průvodci / přednášející:

Tara Svobodová

Tara Svobodová

Průvodkyně vnitřní změnou, lektorka a koučka osobního rozvoje.
Mým primárním darem je přinášet zdrojové informace z kolektivního pole, pojmenovat a zpřístupnit skryté souvislosti v lidském nevědomí.
Věnuji se tématům struktury vnitřních světů a jejich interakcí v duši člověka, komunikace a mezilidských vztahů.
Mou praxí je život sám, 3 roky jsem sama cestovala po jižní Evropě, pobývala na opuštěných místech v přírodě a věnovala se energetické práci a meditaci. Následovalo několik let učení a praxe tibetského buddhismu a jihoamerického šamanismu, absolvovala jsem výcvik Neduální terapie.
Mou vášní je zpěv a muzikoterapie, pobyty v přírodě, práce s tělem a tanec.

Libor Váňa

Libor Váňa

Jsem parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhám lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuji se hlubinné terapii sebepoznání, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím. Mám bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Mojí srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde jsem prožil celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Můj nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel jsem si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírám lidská srdce a přináším jasnost a kli do vašich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

INFO: Pokud jste objednali o víkendu, nebo v den konání události, poslali jste peníze, ale ještě se nepřipsaly na účet, tzn. nepřišlo vám ještě potvrzení emailem s přístupy na webinář, napište mi na libor.pruvodce@gmail.com a já vám je pošlu osobně (ideálně připojte info o platbě).

 Další podobné události:

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Webinář bude realizován prostřednictvím aplikace ZOOM

Po přijetí platby obdržíte do svého emailu informace, kde naleznete odkaz „Zobrazit zakoupený produkt“, kde naleznete všechny potřebné informace pro připojení se na webinář.

Návod na připojení ZOOM:

Pokud již ZOOM používáte, pro vstup zadáte vaše jméno (name), meeting ID a heslo (passcode), které naleznete v informacích, které jste obdrželi emailem po zaplacení.

Pokud ZOOM ještě nepoužíváte a kliknete na odkaz pro připojení, zobrazí se vám následující stránka a budete vyzváni ke spuštění aplikace (možná i v anglickém jazyce). Klikněte.

Pokud ještě nemáte aplikaci ZOOM nainstalovanou, budete k tomu vyzváni. Aplikaci stáhněte do svého počítače a nainstalujte. Pokud by jste s instalací měli problém, v emailu naleznete také odkaz, přes který se budete moci případně připojit přímo přes váš prohlížeč (Chrome, Firefox).

Připojení přes TELEFON:

Do telefonu jsi nainstalujte aplikaci „ZOOM Cloud meetings„. Nemusíte se registrovat, stačí když budete pokračovat dle obrázků. Dáte „Join meeting“ (připojit), zadáte jméno (name), meeting ID a Passcode (které jste obdrželi emailem).  Po se připojte ke zvuku „Call over internet“ (viz. obrázek)

(ZOOM do vašeho počítače nebo mobilu doporučuji nainstalovat v dostatečném předstihu před událostí. Těsně před událostí, nebo v průběhu již nebude čas řešit vaše problémy s připojením. Pokud by se vám připojit přes všechno nepodařilo, obdržíte následně záznam vysílání, takže přijdete jen o možnost se ptát.)

Kontakt:

Pro více informací mě kontaktujte na email libor.pruvodce@gmail.com