Individuální pobyty

Cítíš, že je čas udělat něco pro sebe? Načerpat novou energii, inspiraci, relaxovat, naladit se na sebe?

Nabízím různou formu individuálních, sebepoznávacích, terapeutických*, relaxačních pobytů.

Na co se můžete těšit?

Ubytování v pohodlném pokoji. Dostatek volného času.

Pohodlná postel, koupelna, pracovní stůl, prostor ke cvičení, relaxaci či meditaci. Veškerý program je dobrovolný, můžete se věnovat své práci, praxi, či jen relaxovat, meditovat.

Kvalitní domácí strava.

O nic se nemusíte starat. K dispozici jsou různé možnosti bezmasé stravy, individuálně přizpůsobené vašim potřebám. Možné jsou také půsty či jiné diety.

Další služby, terapie*, sebepoznání.

Součástí pobytu je terapie* nebo poradenství zkušeného průvodce. Uspořádejte si životní priority, srovnejte vztahy, poznejte sami sebe, načerpejte inspiraci životního stylu, který je více v souladu. Darujte svému tělu masáž, nebo klidný prostor ke tvoření.

 Individuální pobyty na Kanárských ostrovech

Jaro 2021 – volné termíny v únoru a březnu

Podporující, bezpečný prostor, maximum času pro sebe, své sebepoznání, uzdravení, práci nebo pro to, co zrovna potřebujete. Spojíte se se sebou, vyladíte život, načerpáte novou energii. K dispozici vám bude zkušený průvodce.

 

Základní parametry:
  • Pobyt mnou organizovaný je zaměřený na sebepoznání, relaxaci, regeneraci, načerpání inspirace, znovu propojení se svými zdroji. K tomu vytvářím vhodné podmínky a poskytuji podporu.
  • Nastavení je nenáboženské, nedogmatické, flexibilní, přirozené, k procesu harmonizace a uzdravování dochází skrze každodenní činnosti, jednoduchou, nenáročnou praxi či cvičení a naladění tak, aby bylo možné maximum integrovat do každodenního života i po návratu domů.
  • Program je flexibilní, tvořený na míru, je možné se tedy věnovat např. i online práci z domu.
  • Součástí programu mohou být také výlety do hor, pobyt v jeskyni, řízené meditace, dechová cvičení.
  • Dále také nabízím konzultace/terapie* životní situace, které jsou velmi podpůrné v procesu a dělám také harmonizační biodynamické masáže.
  • Má práce je velmi jemná a hluboká, s dlouhodobými výsledky.
  • Alkohol či jiné substance nejsou žádoucí. (dát si někdy pivo nebo trochu vína zakázáno není, ale „noční párty život“ ano). Naopak jsem schopný poskytnout významnou podporu při integraci zážitků změněných stavů vědomí, či při opouštění závislostí všeho druhu.
  • Při dlouhodobých pobytech jsou ceny individuálně přizpůsobeny.

Délka pobytu 7-21 dní. Dále dle dohody.

„Jedinečná šance začít žít svůj život. Moudrost minulosti, smysluplná přítomnost, život v harmonii.“

 Průvodce:

Libor Váňa

Libor Váňa

Je parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhá lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuje se hlubinné terapii, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím atd. Má bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Jeho srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde prožil zatím celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Jeho nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírá lidská srdce a přináší jasnost a klid do našich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

 Nabízím také online konzultace a podporu, více info zde.

Jestli se chcete skutečně postavit na vlastni nohy a nebo jet na kole bez postrannich koleček, tak Libor vás chvíli povede za ruku, podrží vás kousek za sedačku, ale pak vás pustí a vy pojedete sami. Věřte mi, je to nádherný osvobozující pocit, důveřovat sami v sebe, že to dokážu. Tak jako jsme byli malí, dokazáli jsme to, a teď můžeme znovu zažít ten pocit vítězství, že zvládneme svůj život.

Eva Balíčková

Cítím velkou vděčnost, že jsem mohla být, prožít, zpracovat mnohý, do tý doby neviditelný a to v láskyplným bezpečným prostoru plnýho pochopení, podpory a péče..cítila jsem se jako u maminky v bříšku a za to všechno ti ze srdce děkuju Libore.

Lenka Balíková

Terapeutická* část pobytu

Každý pobyt je jedinečný, stejně jako my a naše vnitřní světy. Když si dovolíme být sami se sebou, dobrovolně, v bezpečném prostoru, bez vnějšího rozptylování, tak umožníme naší duši, našemu nitru, aby za námi přišli blíže a my jsme tak mohli v životě najít větší rovnováhu, soulad či novou inspiraci a sílu. 

Někdy je to velmi uvolňující, příjemné, až extatické. Pro náš rozvoj je však také přínosné, pokud si v tomto bezpečném prostoru umožníme prožít a zpracovat staré, potlačené nebo vytěsněné pocity či emoce, primárně ty tzv. nepříjemné.

Správně zpracované a integrované vnitřní obsahy už nás dále nebudou v životě ovlivňovat. Nebude dále potřeba nevědomě opakovat stejné chyby, či přitahovat neprospěšné životní situace.

Zde nám může být zkušený průvodce velmi cenný. Nezaujatý pohled z vnějšku, energie přijetí, podpory a bezpečí umožňují s grácií i pochopením projít a zpracovat i oblasti nitra, kam by se člověk třeba vůbec neodvážil. Strach, úzkost, bezmoc je možné proměnit v uvolnění a důvěru. Rozptýlenou, neusměrněnou energii je možné kultivovat a znovu nalézt sílu i smysl.

Mé otevřené vědomí a kultivovaný vnitřní svět navíc přirozeně fungují jako „medicína“, která otevírá a umožňuje spojit se s hlubšími částmi sama sebe, kde je klid nepodléhající konfliktům, prostor, který umožňuje samouzdravení a návrat do rovnováhy, což je oblast, které se jedinec, procházející třeba náročným životním obdobím, nebo pod tlakem vystupujících emocí, nemá téměř šanci sám dotknout, případně třeba ani netuší, že něco takového vůbec existuje. 

Kontakt s tímto místem uvnitř nás samotných, je jedno z toho nejcennějšího, co si z pobytu můžeš odnést domů.

Z

Další informace:

Kanárské ostrovy – nádherná a velmi dostupná destinace. Ostrovy jsou součástí EU, což má spoustu výhod. Roaming bez příplatků, kvalitní služby a platí tady i tvoje kartička pojišťovny. Velmi stabilní podmínky, krásné slunečné, teplé počasí, čisté pláže, moře ideální ke koupání. 

Cílová destinace –  Gran Canaria, letiště Las Palmas

Letenky – s výberem i koupí letenek ti pomůžu. Ceny se aktuálně pohybují mezi 60-200 EUR za jednu cestu. Vyzvednu tě na letišti.

COVID – situace na ostrově je velmi klidná, kromě roušek v obchodech a veřejných prostorách tady o covidu člověk ani neví. V přírodě či na pláži můžeš roušku klidně odložit. Aktuální informace a opatření týkajících se cesty na Kanáry ZDE

Termín, ubytování i cenu dohodneme osobně.

Kontakt:

Pro více informací nebo rezervaci termínu mě kontaktujte na telefonu 773 200 206, nebo přes rezervační formulář.

Rezervační formulář:

* Upozorňuji čtenáře webu, že veškeré texty na stránkách liborvana.cz, se věnují pouze nevědecké, alternativní formě konzultací, terapie či léčitelství. V podání alternativních – státem ani vědci neuznaných – „terapeutů“. Proto informace na webu nevnímejte jako objektivní a vědecky podloženou pravdu! Alternativní terapie,  (podle české legislativy) ničemu nepomáhají a nemají žádný významný dopad na fyzické či psychické zdraví člověka. Všechny zavádějící informace jsou řádně označeny hvězdičkou (*), aby náhodou nedošlo k nechtěnému ovlivňování informacemi o tom, že by přírodní a alternativní formy terapie mohly být jakkoliv člověku prospěšné.