Vnitřní svět a sebepoznání v praxi 

– Online webinář 28.1.2021 19:00

Srdečně Vás zvu na speciální online setkání věnované vnitřnímu světu a sebepoznání v praxi. Budu s vámi sdílet mnohaleté zkušenosti z vlastního života, praxe sebepoznání i práce s klienty.

Témata:
– Základní orientace ve vnitřním světě
– Vnitřní dítě
– Vnitřní rodič/kritik
– Transakční analýza, životní scénáře
– Jak vystoupit ven ze začarovaného kruhu?
– Fáze proměny a správná integrace
– Mnoho účinných technik a nástrojů na doma.

Během cca. 2 hodin získáte klíčové nástroje pro bezpečnou, samostatnou, úspěšnou, vnitřní práci, která zaručeně vede k dlouhodobým výsledkům.

Z krize do stability, ze stability k prosperitě ve všech životních oblastech.

Prostor bude také pro vaše dotazy a témata, která řešíte ve svém životě.

Dostanete souhrn základních, klíčových technik a nástrojů, které předávám většinou klientům, během prvních hodin konzultací za zlomek ceny.

Cena 250,- Kč

Po zakoupení vstupenky (po přičtení platby) dostanete do emailu podrobné informace k účasti na webináři. Webinář bude realizován prostřednictvím aplikace ZOOM.

GARANCE vrácení peněz

– Za kvalitu obsahu ručím, pokud nebudete spokojení, můžete mi následně napsat, vrátím vám peníze.

Jako bonus dostanete následně také záznam setkání.

Webinář začíná za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

 Průvodce:

Libor Váňa

Libor Váňa

Je parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhá lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuje se hlubinné terapii, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím atd. Má bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Jeho srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde prožil zatím celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Jeho nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírá lidská srdce a přináší jasnost do našich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

Jestli se chcete skutečně postavit na vlastni nohy a nebo jet na kole bez postrannich koleček, tak Libor vás chvíli povede za ruku, podrží vás kousek za sedačku, ale pak vás pustí a vy pojedete sami. Věřte mi, je to nádherný osvobozující pocit, důveřovat sami v sebe, že to dokážu. Tak jako jsme byli malí, dokazáli jsme to, a teď můžeme znovu zažít ten pocit vítězství, že zvládneme svůj život.

Eva Balíčková

Cítím velkou vděčnost, že jsem mohla být, prožít, zpracovat mnohý, do tý doby neviditelný a to v láskyplným bezpečným prostoru plnýho pochopení, podpory a péče..cítila jsem se jako u maminky v bříšku a za to všechno ti ze srdce děkuju Libore.

Lenka Balíková

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Webinář bude realizován prostřednictvím aplikace ZOOM

Po přijetí platby obdržíte do svého emailu informace, kde naleznete odkaz „Zobrazit zakoupený produkt“, kde naleznete všechny potřebné informace pro připojení se na webinář.

Návod:

Pokud ZOOM ještě nepoužíváte a kliknete na odkaz pro připojení, zobrazí se vám následující stránka a budete vyzváni ke spuštění aplikace (možná i v anglickém jazyce). Klikněte.

Pokud ještě nemáte aplikaci ZOOM nainstalovanou, budete k tomu vyzváni. Aplikaci stáhněte do svého počítače a nainstalujte. Pokud by jste s instalací měli problém, v emailu naleznete také odkaz, přes který se budete moci případně připojit přímo přes váš prohlížeč.

Pokud již ZOOM používáte, pro vstup zadáte vaše jméno, ID a heslo, které naleznete v informacích, které jste obdrželi po zaplacení.

(ZOOM do vašeho počítače nebo mobilu doporučuji nainstalovat v dostatečném předstihu před událostí. Těsně před událostí, nebo v průběhu již nebude čas řešit vaše problémy s připojením. Pokud by se vám připojit přes všechno nepodařilo, obdržíte následně záznam vysílání, takže přijdete jen o možnost se ptát.)

Kontakt:

Pro více informací mě kontaktujte na email libor.pruvodce@gmail.com