První krok

Možná jsme někdy v minulosti uvěřili tomu, že naše cesta musí být těžká, že život je boj, plný nástrah a nebezpečí.
 
Možná že oprávněně, protože nám bylo skutečně ubližováno. Učili nás to tak.
 
Možná, že to bylo vše potřeba, abychom našli svoji odvahu, sílu, pokoru i čistotu. Abychom se stali průzračnými, tak jako krystal, který se zrodil z nepředstavitelného žáru a tlaku.
 
Dalším krokem však může být odevzdání. Můžeme s vděčností odevzdat všechny strachy a kontrolu, nechat je minulosti, tiše obejmout naše vnitřní dítě a společně s ním začít dýchat pocity bezpečí a dostatku – skutečnost.
 
Pod hávem pocitů oběti, která neustále očekává, odkud přijde další rána, či v opačném extrému neukojitelné kompenzační žádostivosti, je ukrytá Nevinnost. To je tvá opravdová esence, plná míru a milosti.
 
Z tohoto místa i do tohoto místa vede uvolnění, lehkost, jemnost, klid.
 
Z tohoto místa můžeš uvidět, že tvá cesta i život mohou být radostnou hrou světla i stínu zároveň. Tancem napětí a uvolnění, nádechu a výdechu.
Nemusíš se snažit si to zasloužit, nebo vybojovat, už to všechno v sobě máš.
 
Můžeš si to dovolit.
 
Můžeš přijmout pomoc i podporu, bez pocitu závislosti, slabosti či selhání.
 
Můžeš ukázat a žít svoji jedinečnost, sílu i krásu beze strachu z trestu, nepochopení či odmítnutí.
 
Můžeš…
 
Otevřít se tomu, že může existovat kratší i snazší cesta, řešení, i když je teď třeba neznáš. To může být tvým prvním krokem.
 
S Láskou, L.

autor: | 25. 12. 2020 | Jednohubky, Povídky, Sebepoznání

Máte nějaké vlastní téma, nebo životní situaci, ve které byste se chtěli lépe zorientovat a nebo ji pochopit, přijmout, uvolnit? Rádi byste se spojili s vnitřním Zdrojem, našli rovnováhu a nebo konečně našli řešení opakujících se problémů ve vztazích, nebo jakékoli jiné oblasti? Můžete využít některou z mých individuálních služeb, které najdete ZDE.

Najdeš mě také na sociálních sítích:

 Další příspěvky v kategorii:

Tvojí podstatou je LÁSKA

Tvojí podstatou je LÁSKA

To, jaký(á) jsi teď, je ten největší úspěch, je to vrcholem tvé evoluce, je to ten nejvyšší dar společnosti, je to tvůj osobní projev Lásky, je to velmi cenné. V tuhle chvíli jsi tou nejlepší verzí sama sebe, už toto je důvodem k oslavě, už toto si zaslouží obdiv,...

ZPOMAL

ZPOMAL

Pokud máš pocit,že by ti něco mohlo uniknout - ZPOMAL,že něco míjíš - ZPOMAL,že něco nestíháš - ZPOMAL,že by jsi měl (už) někde být - ZPOMAL,že by jsi někde neměl chybět - ZPOMAL. Pokud zažíváš stres, neklid a nebo pocit, že ti něco chybí a nebo chybět bude - ZPOMAL....

TVŮJ PŘÍBĚH NENÍ DŮLEŽITÝ

TVŮJ PŘÍBĚH NENÍ DŮLEŽITÝ

Není důležité, co všechno jsi dokázal(a), kolik dětí vychoval, domů postavil, lidí zachránil, peněz vydělal, škol vystudoval, a není důležité ani kdo a jak moc ti v minulosti ublížil, zanedbal, opustil, využil, zradil, zranil, podpořil. Není důležité, jestli sis to...