CO JE NOVÉHO U LIBORA?

Rád bych psal více, mám toho tolik zajímavého ke sdílení, ale nejde to, sociální sítě mě moc nebaví, přítomnost je mnohem zajímavější. Zvykám si na úplně nové kvality prožívání a věnuji pozornost jen smysluplným věcem. DĚJE SE TOHO MNOHO, samo, lehce, přirozeně, v souladu.

Od listopadu bydlím na novém místě, v malé vesničce Červeněves v Hradeckém kraji. Všechno to “spadlo z nebe” – krásné bydlení, spolupráce a taky vztah. Nikoho jsem tady neznal, bylo to pro mě slepé místo na mapě, ale skrze série “náhod” jsem tady velmi rychle potkal báječné lidi. Potkáváme se, tvoříme, sdílíme, pomáháme si, inspirujeme se, je to jako rodina, zároveň velká svoboda. Život umí být opravdu štědrý a laskavý, když se člověk těmto kvalitám v sobě postupně otevře.

Zavolala si mě opět také TMA, stalo se to samo – od března mám volné termíny jako průvodce v krásných prostorách www.tmouksobe.cz. Někteří možná víte, že jsem byl na svém pobytu už 7x (dohromady 108dní) a dělal jsem v minulosti i průvodce, je to moje srdcovka. Stačí se nastěhovat na úplně neznámé místo a pak zjistit, že v blízké vesnici úžasná, inspirativní žena hledá někoho ke spolupráci. To nevymyslíš, naplánovat to dokáže jen život.

DĚKUJI také za všechny úžasné klienty na individuálních konzultacích a terapiích. Má práce se za poslední rok velmi proměnila a prohloubila, stejně jako já. Velmi mě těší, jak úžasní lidé mají zájem o mé služby. Většinou přicházejí lidé, kteří už toho mají mnoho za sebou, výcviky, kurzy i terapie u špičkových lektorů, ale i přes to se jim v mém poli otevírají nové, zásadní vhledy, pochopení či dimenze sebepoznání a uzdravení. Stále mě to překvapuje. Obdivuji vaši odvahu a ochotu probouzet se z iluzí a falešných představ.

Nejvíce preferuji práci na dálku, online, ve vnitřním světě totiž čas a prostor nehraje hlavní roli. Nově je ale možné mě také navštívit i osobně, přijet na konzultaci či práci s tělem, nabízím i individuální, několikadenní pobyty “ve světle” a nebo si můžete rezervovat svůj termín ve tmě. 

Je to opravdu krásné, když naleznete DOMOV sami v sobě, to ostatní, venku, se pak děje tak nějak samo, bez úsilí či velké snahy. 

Ano, je to možné a záleží jen na tobě, čemu, nebo komu věnuješ svoji pozornost.

S láskou, Libor

autor: | 24. 1. 2023 | Články

Máte nějaké vlastní téma, nebo životní situaci, ve které byste se chtěli lépe zorientovat a nebo ji pochopit, přijmout, uvolnit? Rádi byste se spojili s vnitřním Zdrojem, našli rovnováhu a nebo konečně našli řešení opakujících se problémů ve vztazích, nebo jakékoli jiné oblasti? Můžete využít některou z mých individuálních služeb, které najdete ZDE.

Najdete mě také na sociálních sítích:

 Další příspěvky v kategorii:

SVÍTÁNÍ

SVÍTÁNÍ

Skrze okno letadla jsem z výše pozoroval, jak přichází nový den. Pomalu svítá, polovina oblohy ještě spí, jako černá noc, a ta druhá, na obzoru, probouzí se. To je podívaná.   Den a noc, dvě tváře života, v jednotě se převalující jedna přes druhou tam, kde není konce,...

4 PROJEVY/FUNKCE EGA

4 PROJEVY/FUNKCE EGA

Ego je vývojovou fází, důležitou součástí celistvosti a zrání člověka. Není to nepřítel, ani parazit, je prostě takové, jaké je. Aby se mohlo, jako část uvnitř vědomí, zdravě vyvíjet a postupně se samovolně proměnit v něco méně bezmocného, nárokujícího, vzteklého,...

ŽIVOT V PŘEDSTAVÁCH

ŽIVOT V PŘEDSTAVÁCH

Náš individuální život se skládá z mnoha různých představ. O sobě, o druhých, o tom, co je důležité, co se může, co se naopak nesmí, co je správné a špatné, lepší, horší, o politice, o ženách, o mužích, o zvířatech, o jídle, o životě, o smrti, o lásce, o moci, o...