NEMUSÍŠ

Nemusíš se PONIŽOVAT, ani se přizpůsobovat. Nemusíš se srovnávat ani měnit. Nemusíš zapadat, nemusí tě všichni přijímat, mít rádi, chápat ani chtít.

Nejsi tady pro všechny a ostatní tady nejsou pro tebe. Jsme tady společně, každý sám za sebe. Tvá jedinečnost, odlišnost, podivnost, tvé prohry, chyby, nedostatky i krása či výjimečnost, to všechno jsi ty.

Nemusíš se schovávat, nic skrývat, přetvařovat se, hrát falešné společenské hry či role. Život je vzácný a tvůj čas v tomto těle omezený. Můžeš to vše uvolnit a pustit, můžeš být sám sebou.

Ty jsi to nejcennější a nejdůležitější co máš. Jedině ty sám se do sebe můžeš zamilovat a rozvíjet se, nikdo jiný to za tebe udělat nemůže.

Odmítej a opouštěj ty, kteří tě nechtějí vidět, naslouchat ti, nebo tě alespoň respektovat. Odmítej a opouštěj ty, kteří si nepřejí, aby jsi byl sám sebou, ty, kteří tě chtějí mít podle jejich představ. Nenamlouvej si, že se druzí změní, nečekej na to, nepodmiňuj tím sama sebe.

Komunikuj, komunikuj své pocity, potřeby, své záměry i přání. Jedině tak zjistíš, jestli jsi mezi těmi správnými lidmi a nebo ne. Uč se to a podporuj se v tom s těmi, kteří to chtějí taky, bude ti mnohem lépe, budeš šťastný. Ti správní na tebe už teď čekají, jsou tady, všichni které potřebuješ. Potkáš je, když se přestaneš schovávat.

Nemusíš nikoho hledat, nemusíš se snažit. Poznávej sama sebe, uč se projevovat svoji energii, trpělivě, laskavě, hezky pomalu, krůček za krůčkem. S každým nádechem i výdechem, s každým krokem i zastavením, plně příjmej sama sebe. Všechno ostatní přijde samo. Už to tady je. Čeká to na tebe, miluje tě to.

Libor Váňa

autor: | 5. 8. 2022 | Články

Máte nějaké vlastní téma, nebo životní situaci, ve které byste se chtěli lépe zorientovat a nebo ji pochopit, přijmout, uvolnit? Rádi byste se spojili s vnitřním Zdrojem, našli rovnováhu a nebo konečně našli řešení opakujících se problémů ve vztazích, nebo jakékoli jiné oblasti? Můžete využít některou z mých individuálních služeb, které najdete ZDE.

Najdeš mě také na sociálních sítích:

 Další příspěvky v kategorii:

ZNEUŽÍVÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

ZNEUŽÍVÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

Není důležité co děláš, ale jaké jsou tvé vnitřní motivace. Používáš-li svoji duchovní energii k tomu, aby jsi něco získal, něčeho dosáhl, měl pod kontrolou, zajistil si hojnost, lepšího partnera, větší dům, více peněz, tak jen prohlubuješ své otroctví. Chceš-li na...

ÚZKOST A DEPRESE

ÚZKOST A DEPRESE

jsou naši důležití pomocníci. Pokaždé, když zažíváme úzkost, tak nás duše skrze prožitek emocionální a nebo fyzický upozorňuje na to, kde jsme svázaní a nebo jinak omezení falešnými přesvědčeními, iluzemi a nebo různými traumatickými otisky zapsanými v našem nervovém...

KDYŽ PŘIJDEŠ O ILUZE

KDYŽ PŘIJDEŠ O ILUZE

tiše v sobě nechej všechno doznít. Do tvého života vstoupila milost. Nemusíš dělat nic, nedělej nic. Jakmile jednou pravda do života, do nějaké oblasti či tématu vstoupí, přinese své světlo, vyjasní něco, tak už to nejde vzít zpět. Je možné zkoušet utíkat, schovávat...