Tvojí podstatou je LÁSKA

To, jaký(á) jsi teď, je ten největší úspěch, je to vrcholem tvé evoluce, je to ten nejvyšší dar společnosti, je to tvůj osobní projev Lásky, je to velmi cenné. V tuhle chvíli jsi tou nejlepší verzí sama sebe, už toto je důvodem k oslavě, už toto si zaslouží obdiv, uznání i lásku. To, že jsi tady, úplně stačí. Takové, jaké to je teď, je úplně nejlepší, je to správné, je to dostatečné.

Je úplně jedno, jestli se už roky snažíš být co nejlepší verzí sama sebe, tvrdě na sobě pracuješ, makáš, rozvíjíš a nebo jestli neděláš vůbec nic. Není mezi tím rozdíl, není koho srovnávat, není co srovnávat, díváme-li se očima Lásky. Nejsme si všichni rovni, nejsme všichni stejní, ale všichni jsme tou nejlepší verzí sama sebe. 

Pamatuj, nemusíš se snažit o lásku ani o úspěch. Ty už jsi teď tou nejlepší verzí sama sebe, úspěchem i láskou. Snaha je vyjádřením nedostatku, který pramení ze zkresleného vnímání. Tlak, obrana i kontrola ti jen ukazují, že jsi na to zapomněl. Uvolnění a lehkosti dosáhneš jedině uvolněním a lehkostí. Naplnění je zde také neustále přítomné. Není co, ani koho hledat, ty už jsi. Jsi tady.

Je to jasné? Jestli ještě ne, můžeš se teď zkusit dotknout svého těla. Je tady? Gratuluji, tvé tělo je dokonalé a to i když tomu teď třeba ještě nevěříš. Začneš-li si více všímat toho, co je, pravda se ti ukáže. Tvá pravá podstata začne rozkvétat. Ukážeš se nám? Čekáme na tebe, milujeme tě, chceme tě. Nejsi tady sám. Jsi našim bratrem/sestrou, jsi projevem Lásky.

autor: | 8. 8. 2022 | Články, Sebepoznání

Máte nějaké vlastní téma, nebo životní situaci, ve které byste se chtěli lépe zorientovat a nebo ji pochopit, přijmout, uvolnit? Rádi byste se spojili s vnitřním Zdrojem, našli rovnováhu a nebo konečně našli řešení opakujících se problémů ve vztazích, nebo jakékoli jiné oblasti? Můžete využít některou z mých individuálních služeb, které najdete ZDE.

Najdeš mě také na sociálních sítích:

 Další příspěvky v kategorii:

ZNEUŽÍVÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

ZNEUŽÍVÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

Není důležité co děláš, ale jaké jsou tvé vnitřní motivace. Používáš-li svoji duchovní energii k tomu, aby jsi něco získal, něčeho dosáhl, měl pod kontrolou, zajistil si hojnost, lepšího partnera, větší dům, více peněz, tak jen prohlubuješ své otroctví. Chceš-li na...

ÚZKOST A DEPRESE

ÚZKOST A DEPRESE

jsou naši důležití pomocníci. Pokaždé, když zažíváme úzkost, tak nás duše skrze prožitek emocionální a nebo fyzický upozorňuje na to, kde jsme svázaní a nebo jinak omezení falešnými přesvědčeními, iluzemi a nebo různými traumatickými otisky zapsanými v našem nervovém...

KDYŽ PŘIJDEŠ O ILUZE

KDYŽ PŘIJDEŠ O ILUZE

tiše v sobě nechej všechno doznít. Do tvého života vstoupila milost. Nemusíš dělat nic, nedělej nic. Jakmile jednou pravda do života, do nějaké oblasti či tématu vstoupí, přinese své světlo, vyjasní něco, tak už to nejde vzít zpět. Je možné zkoušet utíkat, schovávat...