Tvojí podstatou je LÁSKA

To, jaký(á) jsi teď, je ten největší úspěch, je to vrcholem tvé evoluce, je to ten nejvyšší dar společnosti, je to tvůj osobní projev Lásky, je to velmi cenné. V tuhle chvíli jsi tou nejlepší verzí sama sebe, už toto je důvodem k oslavě, už toto si zaslouží obdiv, uznání i lásku. To, že jsi tady, úplně stačí. Takové, jaké to je teď, je úplně nejlepší, je to správné, je to dostatečné.

Je úplně jedno, jestli se už roky snažíš být co nejlepší verzí sama sebe, tvrdě na sobě pracuješ, makáš, rozvíjíš a nebo jestli neděláš vůbec nic. Není mezi tím rozdíl, není koho srovnávat, není co srovnávat, díváme-li se očima Lásky. Nejsme si všichni rovni, nejsme všichni stejní, ale všichni jsme tou nejlepší verzí sama sebe. 

Pamatuj, nemusíš se snažit o lásku ani o úspěch. Ty už jsi teď tou nejlepší verzí sama sebe, úspěchem i láskou. Snaha je vyjádřením nedostatku, který pramení ze zkresleného vnímání. Tlak, obrana i kontrola ti jen ukazují, že jsi na to zapomněl. Uvolnění a lehkosti dosáhneš jedině uvolněním a lehkostí. Naplnění je zde také neustále přítomné. Není co, ani koho hledat, ty už jsi. Jsi tady.

Je to jasné? Jestli ještě ne, můžeš se teď zkusit dotknout svého těla. Je tady? Gratuluji, tvé tělo je dokonalé a to i když tomu teď třeba ještě nevěříš. Začneš-li si více všímat toho, co je, pravda se ti ukáže. Tvá pravá podstata začne rozkvétat. Ukážeš se nám? Čekáme na tebe, milujeme tě, chceme tě. Nejsi tady sám. Jsi našim bratrem/sestrou, jsi projevem Lásky.

autor: | 8. 8. 2022 | Články, Sebepoznání

Máte nějaké vlastní téma, nebo životní situaci, ve které byste se chtěli lépe zorientovat a nebo ji pochopit, přijmout, uvolnit? Rádi byste se spojili s vnitřním Zdrojem, našli rovnováhu a nebo konečně našli řešení opakujících se problémů ve vztazích, nebo jakékoli jiné oblasti? Můžete využít některou z mých individuálních služeb, které najdete ZDE.

Najdete mě také na sociálních sítích:

 Další příspěvky v kategorii:

ŽIVOT V PŘEDSTAVÁCH

ŽIVOT V PŘEDSTAVÁCH

Náš individuální život se skládá z mnoha různých představ. O sobě, o druhých, o tom, co je důležité, co se může, co se naopak nesmí, co je správné a špatné, lepší, horší, o politice, o ženách, o mužích, o zvířatech, o jídle, o životě, o smrti, o lásce, o moci, o...

CO JE NOVÉHO U LIBORA?

CO JE NOVÉHO U LIBORA?

Rád bych psal více, mám toho tolik zajímavého ke sdílení, ale nejde to, sociální sítě mě moc nebaví, přítomnost je mnohem zajímavější. Zvykám si na úplně nové kvality prožívání a věnuji pozornost jen smysluplným věcem. DĚJE SE TOHO MNOHO, samo, lehce, přirozeně, v...

VOLÍM SEBE

VOLÍM SEBE

Rozhoduji se vrátit svůj hlas sobě. Ten potřebuji, abych mohl komunikovat své pocity a myšlenky, stejně jako projevovat své emoce, které si dovoluji zase prožívat. Bez nich jsem jen jako stroj, bez nich nemůžu tvořit ani milovat, bez nich necítím lásku ani v sobě....