TVŮJ PŘÍBĚH NENÍ DŮLEŽITÝ

Není důležité, co všechno jsi dokázal(a), kolik dětí vychoval, domů postavil, lidí zachránil, peněz vydělal, škol vystudoval, a není důležité ani kdo a jak moc ti v minulosti ublížil, zanedbal, opustil, využil, zradil, zranil, podpořil.

Není důležité, jestli sis to vybral nebo ne, jestli věříš na duši, na Boha, vesmír, na reinkarnaci, to všechno jsou informace a koncepty, které tě mohou léčit, stejně jako se jimi můžeš spoutávat.

Při léčení/terapii není důležité znát příběh (může to být přístupová cesta), najít viníka, zachránce ani oběť. Pro život v lásce, radosti a míru to také není potřeba. Nic z toho.

Můžeš se učit vnímat svoji energii a její kvalitu. Kde prochází, kde neprochází, kde je odpor, kde napětí, kde se hromadí a nebo naopak chybí. A to je vše.

Jsi světlem, čistým, průzračným vědomím, které se manifestuje ve hmotě a projevuje skrze tvé tělo. Ty nejsi tím tělem, to tělo je tvůj nástroj.

Tvé tělo je tvořeno mnoha těly různých kvalit, vlastností, kapacity, možností a úrovní světelnosti. Nemusíš to ani chápat, inteligence všech těl výrazně přesahuje možnosti tvé mysly, vše to funguje i bez tvé kontroly.

Je možné, že v této chvíli tvé tělo nefunguje správně. Respektive teď možná dokonale manifestuje určitá vnitřní nastavení, která mohou být destruktivní a už nadále neslouží tvému nejvyššímu dobru či svobodnému projevu.

Poznáš to např. tak, že prožíváš stres, že tvé tělo nebo nějaká jeho část nefunguje, že nemůžeš prožívat všechny emoce, že je tvá mysl neklidná a nebo rozptýlená (neumí spočinout v tichu).

Skrze tato slova se můžeš nyní spojit se svým pravým Já, které se skrze tvá těla projevuje. Můžeš ho v sobě aktivovat prostým zájmem o jeho poznání. Nahlas, nebo tiše uvnitř sebe zopakuj: „Dovoluji svému čistému, světelnému Já, aby vstoupilo do mého života a uzdravilo mě. Dovoluji, aby více světla, lásky a míru vstoupilo do mého života. S každým nádechem i výdechem plně a úplně přijímám sama sebe.“

Všechno má svůj smysl, dovoluji si prohlédnout závoje svých rolí i kostýmů, abych tak mohl být tím, kým jsem, tam, kde teď jsem v lásce, radosti i v míru.

Libor Váňa

autor: | 29. 7. 2022 | Články, Sebepoznání

Máte nějaké vlastní téma, nebo životní situaci, ve které byste se chtěli lépe zorientovat a nebo ji pochopit, přijmout, uvolnit? Rádi byste se spojili s vnitřním Zdrojem, našli rovnováhu a nebo konečně našli řešení opakujících se problémů ve vztazích, nebo jakékoli jiné oblasti? Můžete využít některou z mých individuálních služeb, které najdete ZDE.

Najdeš mě také na sociálních sítích:

 Další příspěvky v kategorii:

ZNEUŽÍVÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

ZNEUŽÍVÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

Není důležité co děláš, ale jaké jsou tvé vnitřní motivace. Používáš-li svoji duchovní energii k tomu, aby jsi něco získal, něčeho dosáhl, měl pod kontrolou, zajistil si hojnost, lepšího partnera, větší dům, více peněz, tak jen prohlubuješ své otroctví. Chceš-li na...

ÚZKOST A DEPRESE

ÚZKOST A DEPRESE

jsou naši důležití pomocníci. Pokaždé, když zažíváme úzkost, tak nás duše skrze prožitek emocionální a nebo fyzický upozorňuje na to, kde jsme svázaní a nebo jinak omezení falešnými přesvědčeními, iluzemi a nebo různými traumatickými otisky zapsanými v našem nervovém...

KDYŽ PŘIJDEŠ O ILUZE

KDYŽ PŘIJDEŠ O ILUZE

tiše v sobě nechej všechno doznít. Do tvého života vstoupila milost. Nemusíš dělat nic, nedělej nic. Jakmile jednou pravda do života, do nějaké oblasti či tématu vstoupí, přinese své světlo, vyjasní něco, tak už to nejde vzít zpět. Je možné zkoušet utíkat, schovávat...