Záznam webináře

Záznam webináře:

Jak zvládat transformaci v praxi?

Průvodci: Tara Svobodová a Libor Váňa

Srdečně Vás zveme na speciální online setkání věnované všem, kteří procházejí procesem transformace, životní změnou, či jakoukoli vnitřní nebo vnější proměnou a rádi by lépe pochopili co a proč se to vlastně v jejich životě děje a jak vše správně integrovat.

Záznam webináře má necelé 2 hod. Po krátkém úvodu jsme se věnovali především otázkám a prováděli vás procesy z každodenní praxe. Na konkrétních případech se otevřely moc zajímavé témata a hluboké principy, které se dotýkají nás všech. Nahlédli jsme je v nové jasnosti, pochopení a přijetí.

  Transformace vnější i vnitřní.

  Jak správně procházet transformací a integrací?

  Fyzické procesy, nemoci, bolesti. Jak je využít v opravdový růst? 

 Vztahy – kdy zůstat a kdy odejít?

  To vše a mnohem více se dozvíte na našem společném setkání.

Cena záznamu:

 360,- Kč (14 EUR)

  Po zakoupení záznamu (po přičtení platby) dostanete do emailu odkaz k přehrání webináře.

 Průvodci / přednášející:

Tara Svobodová

Tara Svobodová

Průvodkyně vnitřní změnou, lektorka a koučka osobního rozvoje.
Mým primárním darem je přinášet zdrojové informace z kolektivního pole, pojmenovat a zpřístupnit skryté souvislosti v lidském nevědomí.
Věnuji se tématům struktury vnitřních světů a jejich interakcí v duši člověka, komunikace a mezilidských vztahů.
Mou praxí je život sám, 3 roky jsem sama cestovala po jižní Evropě, pobývala na opuštěných místech v přírodě a věnovala se energetické práci a meditaci. Následovalo několik let učení a praxe tibetského buddhismu a jihoamerického šamanismu, absolvovala jsem výcvik Neduální terapie.
Mou vášní je zpěv a muzikoterapie, pobyty v přírodě, práce s tělem a tanec.

Libor Váňa

Libor Váňa

Jsem parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhám lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuji se hlubinné terapii sebepoznání, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím. Mám bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Mojí srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde jsem prožil celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Můj nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel jsem si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírám lidská srdce a přináším jasnost a kli do vašich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kontakt:

Pro více informací mě kontaktujte na email libor.pruvodce@gmail.com