Záznam webináře

Záznam webináře:

Zdravý vztah s rodiči jako základ šťastného života i vztahů.

Průvodci: Libor Váňa a Tara Svobodová

Srdečně Vás zveme na speciální online setkání věnované všem, kteří chtějí žít dospělé vztahy nejen se svými partnery a blízkými, ale také sami se sebou.

Mít v sobě vyřešený vztah k vlastním rodičům je skutečně osvobozující pocit.
Člověk cítí své kořeny a místo na Zemi, podporu svých předků, a může se plně otevřít darům a talentům, které získal jako dědictví ze své rodové linie.

  Jak uzdravit svůj vztah s rodiči?

  Proč se v životě dokola opakují stejné nepříjemné vztahy, situace, scénáře?

  Jak vzniká a jak se projevuje nezdravý vztah s rodiči? 

  Jak vypadá zdravý vztah s rodiči a co vše se v našem životě může zlepšit?

  Techniky a doporučení na doma.

  To vše a mnohem více během cca. 2 hod setkání.

Webinář nebyl pouze o teorii a slovech, ale především o energetickém přenosu nových kvalit. Jako skupina společně uvolňujeme a čistíme staré, již nepotřebné a neprospěšné programy z kolektivního pole i z našich životů, a společně místo nich ukotvujeme nové, funkční naladění, které je více v souladu s prosperitou všech bytostí i nás samotných. Na tuto energii a kvality v sobě je možné se naladit i při sledování záznamu.

Cena záznamu:

 360,- Kč (14 EUR)

  Po zakoupení záznamu (po přičtení platby) dostanete do emailu odkaz k přehrání webináře.

 Průvodci / přednášející:

Tara Svobodová

Tara Svobodová

Průvodkyně vnitřní změnou, lektorka a koučka osobního rozvoje.
Mým primárním darem je přinášet zdrojové informace z kolektivního pole, pojmenovat a zpřístupnit skryté souvislosti v lidském nevědomí.
Věnuji se tématům struktury vnitřních světů a jejich interakcí v duši člověka, komunikace a mezilidských vztahů.
Mou praxí je život sám, 3 roky jsem sama cestovala po jižní Evropě, pobývala na opuštěných místech v přírodě a věnovala se energetické práci a meditaci. Následovalo několik let učení a praxe tibetského buddhismu a jihoamerického šamanismu, absolvovala jsem výcvik Neduální terapie.
Mou vášní je zpěv a muzikoterapie, pobyty v přírodě, práce s tělem a tanec.

Libor Váňa

Libor Váňa

Jsem parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhám lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuji se hlubinné terapii sebepoznání, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím. Mám bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Mojí srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde jsem prožil celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Můj nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel jsem si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírám lidská srdce a přináším jasnost a kli do vašich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.