Záznam webináře

 Laskavý mačo, sebevědomá žena

– Záznam webináře – 22.2.2021

Průvodci: Tara Svobodová, Libor Váňa

Speciální online setkání věnované všem, kteří chtějí žít dospělé vztahy nejen se svými partnery a blízkými, ale také sami se sebou.

  • Jaké kvality a vlastnosti může mít opravdový muž? Sebevědomý, silný, s vlastní integritou, s jasnou vizí a zároveň laskavý i milující.
  • Jaké kvality a vlastnosti může mít Sebevědomá žena? Silná, celistvá, soběstačná, přesto jemná, milovaná i milující.
  • Jak ve svém životě a vztazích najít rovnováhu i přijmout sama sebe?
  • To vše a mnohem více během cca. 2 hodinového vysílání.

Webinář nebyl pouze o teorii a slovech, ale především o energetickém přenosu nových kvalit. Jako skupina společně uvolňujeme a čistíme staré, již nepotřebné a neprospěšné programy z kolektivního pole i z našich životů, a společně místo nich ukotvujeme nové, funkční naladění, které je více v souladu s prosperitou všech bytostí i nás samotných. Na tuto energii a kvality v sobě je možné se naladit i při sledování záznamu.

 

Cena záznamu:

 360,- Kč (14 EUR)

  Po zakoupení záznamu (po přičtení platby) dostanete do emailu odkaz k přehrání webináře.

 Průvodci / přednášející:

Tara Svobodová

Tara Svobodová

Průvodkyně vnitřní změnou, lektorka a koučka osobního rozvoje.
Mým primárním darem je přinášet zdrojové informace z kolektivního pole, pojmenovat a zpřístupnit skryté souvislosti v lidském nevědomí.
Věnuji se tématům struktury vnitřních světů a jejich interakcí v duši člověka, komunikace a mezilidských vztahů.
Mou praxí je život sám, 3 roky jsem sama cestovala po jižní Evropě, pobývala na opuštěných místech v přírodě a věnovala se energetické práci a meditaci. Následovalo několik let učení a praxe tibetského buddhismu a jihoamerického šamanismu, absolvovala jsem výcvik Neduální terapie.
Mou vášní je zpěv a muzikoterapie, pobyty v přírodě, práce s tělem a tanec.

Libor Váňa

Libor Váňa

Je parťákem a průvodcem na cestách sebepoznání, pomáhá lidem zorientovat se v jejich vnitřních světech, nalézt své vnitřní zdroje a talenty, znovu si vzpomenout, kdo skutečně jsou. Věnuje se hlubinné terapii, životním scénářům, vnitřnímu dítěti, biodynamickým masážím. Má bohaté zkušenosti se sebepoznáním a změněnými stavy vědomí, nekonvenční náhled na život, smrt a Bytí. Jeho srdcovou záležitostí jsou pobyty ve tmě, kde prožil zatím celkově 108 dní a pracoval také jako průvodce terapií tmou. Jeho nejdelší pobyt trval 50 dní. Prošel si kompletní změnou životosprávy a v roce 2014 i 40 denním půstem.  Otevírá lidská srdce a přináší jasnost do našich životů i vztahů.

Více informací o mně a mé služby naleznete ZDE.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kontakt:

Pro více informací mě kontaktujte na email libor.pruvodce@gmail.com