Nebrat se tak vážně

Každý den je jiný, má svoji jedinečnou energii, náboj, dynamiku. Pamatuji doby, kdy jsem vnímal jen rozdíl mezi pondělím, pátkem a nedělí. Od přirozených přírodních cyklů jsem byl odpojený – resp. odpojený jsem byl od svého citu a vnímání, přírodní a vesmírné cykly a zákony tady byly, i když jsem je neznal.
 
Reakce na změny, mého staženého, odděleného „já“, byla obvykle ve formě odporu, nepřijetí, nespokojenosti, nekonečného lamentování mé mysli, která dokola hodnotila povrch v hlavě i ve slovech. Prožíval jsem nesoulad, bezmoc. Ztrácel jsem v tom velkou část životní energie. Snažil jsem se totiž „kontrolovat oceán“.
 
Postupným uvědomováním, uchopováním a obracením pozornosti z vnějška dovnitř jsem začal pozorovat podobné cykly i v sobě, v tom osobním např. v náladách, tělesném napětí, či aktuální dostupnosti/nedostupnosti energie.
 
To byly první kroky do „vnitřního světa“, do prostoru, který je tady pořád s námi, v nás. Bez těchto kroků si nikdo v životě pořádek neudělá. Nalezl jsem tam mnohé – celé světy, vesmíry, nespočet dimenzí různých kvalit a naštěstí také to nejcennější, co člověk může nalézt – klid za všemi protiklady.
 
Postupně se tady spolu vydáme na cestu, na které i ty budeš moci potkat sama sebe, „uklidit si ve svém domě“, tak aby tam vládl mír, nezávislý na tom vnějším, na tom, co vnímáš fyzickými smysly.
 
S Láskou, L.

Máte nějaké vlastní téma, nebo životní situaci, ve které byste se chtěli lépe zorientovat a nebo ji pochopit, přijmout, uvolnit? Rádi byste se spojili s vnitřním Zdrojem, našli rovnováhu a nebo konečně našli řešení opakujících se problémů ve vztazích, nebo jakékoli jiné oblasti? Můžete využít některou z mých individuálních služeb, které najdete ZDE.

Najdeš mě také na sociálních sítích:

 Další příspěvky v kategorii:

ZNEUŽÍVÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

ZNEUŽÍVÁNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE

Není důležité co děláš, ale jaké jsou tvé vnitřní motivace. Používáš-li svoji duchovní energii k tomu, aby jsi něco získal, něčeho dosáhl, měl pod kontrolou, zajistil si hojnost, lepšího partnera, větší dům, více peněz, tak jen prohlubuješ své otroctví. Chceš-li na...

CESTA TERAPIE

CESTA TERAPIE

Rozhodnout se jít cestou terapie není žádná ostuda, ale naopak projev velké odvahy a jeden z největších darů, jaký si člověk sobě může dát. Všichni máme svá citlivá, nejistá a nebo bolavá místa. Nejsme bezcitní roboti, ani účastníci mistrovství světa v tom, kolik toho...

Tvojí podstatou je LÁSKA

Tvojí podstatou je LÁSKA

To, jaký(á) jsi teď, je ten největší úspěch, je to vrcholem tvé evoluce, je to ten nejvyšší dar společnosti, je to tvůj osobní projev Lásky, je to velmi cenné. V tuhle chvíli jsi tou nejlepší verzí sama sebe, už toto je důvodem k oslavě, už toto si zaslouží obdiv,...